HiT

The edge of Darkness

 
نویسنده : Kasra - ساعت ۳:٥٥ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۸۳
 

خدای عزیزم٬
یادتون هست که یک بار ازتون خواستم با من حرف بزنید؟
البته من خواستم که با تمام بنده هاتون حرف بزنید و بهشون امید بدین که یکی از اون بنده های حقیر هم من بودم.
یادتون هست؟
نمیدونم چرا چیزی نگفتید یا اگر هم گفتید شاید من نشنیدم.ولی من خیلی به حرفاتون احتیاج دارم.
خودتون شاهدید که من هرروز باهاتون حرف میزنم و ازتون یه چیزائی میخوام.میدونم که توقع بی جا دارم ، ولی چه میشه کرد؟

گفتم توقع،یک چیزهائی یادم آمد!
فکر نکنید من از اون بنده هایی هستم که از دیگر بنده ها توقع بی جا داشته باشم هاااا ! نه!
اگر از شما هم توقع دارم تنها دلیلش اینه که میدونم شما همه کار میتونید انجام بدین.

خدای عزیزم.

هر لحظه که حس میکنم در حال مواجهه با شکست هستم ، فکر میکنم که دارین منو امتحان میکنید. امیدوارم که خودگولزنی نباشه! چون من به این کار خودم خیلی اعتقاد دارم و همیشه و هرلحظه به پیروزی، امید.

خدای عزیزم،

میگن شما یه لوح محفوظ دارین که همه چیز توش هست.لحظه به لحظه زندگی آدما توش نوشته شده.اگر این لحظه ها و سرانجام زندگی آدما ثبت شده ، پس چرا بنده های شما این همه تلاش میکنن تا زندگیشونو تغییر بدن؟

خدای عزیزم،

اون قدیما خیلی از اتفاقات قابل پیش بینی بود و میشد برای مواجهه با اونها نقشه کشید و از پسشون بر آمد.اما امروز... امروز هیچ چیز معلوم نیست.حتی نمیدونم نوشتن این نوشته به پایان خواهد رسید یا نه! شاید بیهوده تلاشی باشد ! اما بیهوده تلاشی با ارزش!چرا که اگر نوشتنش تمام شود، برای من یک پیروزی است.چرا؟! خوب واضح است.ثبت یک حس ! پیروزی نیست؟

اوه! خدای عزیزم،

شما تنها کسی هستید که وقتی به شما میگویم دوستت دارم بر من پشت نمیکنید.خوب دلیل دارد.شما خیلی با جنبه هستید.میدانید که یکی از آرزوهایم چیست؟ به همه ی بنده هایتان جنبه و لیاقت ببخشید.چرا که با این دو٬ همه چیز خواهد بود.دین،ایمان،عشق و ... .

خدای عزیزم،

گفتم عشق،مطلبی یادم آمد.چند وقت پیش داشتم یک مصاحبه میخواندم که با یک شاعره ی جوان بود.حتماً میشناسیدش.100% او را میشناسید ! چون شما خدائید.
مریم حیدر زاده! با او در مورد عشق هم صحبت کرده بودند.از او پرسیده بودند که نظرت در مورد عشق زمینی چیست؟
عشق زمینی را مکمل زندگی آدمها خوانده بود!
شاید درست گفته بود،اما من مخالف او هستم.این عشق به توست که مکمل آدمهاست.عشق زمینی فقط دلیلیست برای ادامه ی زندگی،اما عشق به تو ! تنها دلیل برای مرگ... . آخر تو تنها معشوقی هستی که اهل سوءاستفاده نیستی و به همه ی عشاقت اهمیت میدهی.

خدای عزیزم،

چندی پیش با یکی از بندگانت-که اتفاقاً علاقه ی وافری به تو و گفته هایت دارد-آشنا شدم.به جرئت میتوان گفت که علاقه ی وی به تو قابل ستایش است.اما... . شما بهتر از من میدانید که چه در پیش است...! به خیر بگذران.
میدانید او بود که مرا به سمت شما فرستاد... .

خدای عزیزم،

ظهر است و همان طور که صبح به شما گفتم٬ظهر بیشتر با شما حرف خواهم زد.بیشتر حرفهایم رو خواندید.یک سری حرف هم دارم که خصوصی است و نمیتوان نوشت.

منتظر میمانید تا با شما حرف بزنم؟

راستی٬
از نامه هايی که برايتان مينويسم دلگير نميشويد که؟