HiT

The edge of Darkness

تقليد
نویسنده : Kasra - ساعت ۱٠:٤٤ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٠ اردیبهشت ۱۳۸٥
 

در پاسخ به پست وبلاگ لامينور که حاوی جوابيه ی آقايان خوش زبان و شادمهر عقيلی است:

جالب است! کاور آلبوم آدم فروش رو دوست عزیزم یوسف شهپذیر طراحی کرد و صفحات اصلی را همان موقع ریلیز آلبوم در اختیارم گذاشت! اصلاً چنین مطلبی ذکر نشده! و اینکه حتی نام شاعر هم اشتباه آورده شده! ترانه دل دیوونه متعلق به دکتر بینش پژوه است،اما نوشته شده نیلوفر لاری پور!در مورد تهدید هم همینطور است! نام ترانه سرا را نوشته اند کیا!(من تا آنروز نمیدانستم آقای خوش زبان ترانه هم میگویند!) در صورتی که آن هم متعلق به دکتر بینش پژوه است!ماندگار هم که.................
 و مواردی از اين دست زياد است......

به هر حال فکر میکنم جناب خوش زبان فراموش کرده اند برای بنده ی حقیر که مدتی بس طولانی مديريت وبسايتهايی مانند تهديد و mp3irani را بر عهده داشتم و از طریقی کاملاً به آنچه در نوا و مديا و آوا رکوردز و کيا اينترتينمنت ميگذشت واقف بودم٬ چنين ادعاهايی که از سوی ايشان مطرح ميشود در چه سطحی از صحت قرار دارند!

در پاسخ به شادمهر عزيز هم بايد بگم که من به شخصه هنر شما را در انتخاب اشعار و ترانه ها و همچنين تنظيم آهنگها تحسين ميکنم و از طرفداران واقعی  و هميشگی شما و کارهاتان هستم! اما اين را هم ميدانم که اگر يک خواننده ی افغانی يک تکه کوچک از موسيقيش با شباهتی اندک به يکی از ترانه های شما ساخته شود٬شما و آقای کيا او را به دادگاه می کشانديد و ادعای هزاران دلار خسارت ميکنيد!

کاش جای توجيه٬بر طبق عادت گذشته ميگفتيد: طراح فراموش کرده در کاور اين قضيه را ذکر کند! اينچنين زيبا تر بود.........

 کاش نظرات ما را هم به حضرات منتقل کنند....اینطوری بهتر است!

کسری طايفه