HiT

The edge of Darkness

پاتايا
نویسنده : Kasra - ساعت ٦:٠۳ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٥ خرداد ۱۳۸۳
 

عکسی که مشاهده میکنید،مربوط به بهشت جنوب شرقی آسیاست.در واقع اگر بخواهیم دقیقتر بگوییم،بهشت روی زمین!
پاتایا شهری است ساحلی در جنوب غربی بانگکوک،پایتخت تایلند.جزو مشهورترین مناطق توریستی دنیاست.چرا که همه ساله،همه ماهه،همه فصله و همه روزه و خلاصه همیشه مملو از مردمان مختلف دنیاست.از آمریکا و کانادا گرفته تا ژاپنی ها.ساحل زیبای این شهر و به دنبال آن،آب و هوای بسیار متعادل و دل انگیز آن از جمله عوامل شهرت این شهر است.
از نظر آب و هوا و مناظر شباهت زیادی به شمال کشور خودمان دارد و تفاوت عمده ی آن مربوط میشود به پوشش مرد و زن و آزادی کامل از هر جهت.در کنار ساحل براحتی مشاهده میکنید که زن یا مردی برهنه با خیال راحت در حال قدم زدن است.اما در شمال ایران هیچ کس حق چنین پوششی را ندارد.چه بسا شما اگر لباستان را کنار ساحل بگذارید و برای شنا به داخل آب بروید ، ممکن است یک بنده ی خدا بیاید و لباس هایتان را ببرد،به سادگی آب خوردن.
از دیگر عوامل شهرت پاتایا ، همان مسئله ای است که تایلند را هم معروف کرده،که همانا سکس یا به قول آرش تجارت سکس است.
در حقیقت بهتر است بگویم که در این شهر افراد زیر 18 سال( وچه بسا 20 سال ) بهتر است بعد از ساعت 8شب از هتل یا خانه خارج نشوند.چون ممکن است هنگام راه رفتن یا حتی زمانی که سوار بر ماشین هستید،خانمی سراغ شما بیاید و خیلی راحت قیمتش را ارائه کند و با جمله ی : Do you want me? کار را یکسره کند.
اما کار به همین جا هم ختم نمیشود.چون در صورتی که شما Ok بدهید ، بیچاره اید . چون جزو رسوم زنان تایلندی است که به قیمت خود قانع نمیشوند و تا از جیب مبارکتان خرج نکنید و برای نمونه لباس یا جنسی دیگر برایش نخرید ول کن شما نیست!
در پاتایا خیابانی هست با نام بیر(beer) بار که پر است از کازینو!
من پیشنهاد میکنم که اصلاً از اطراف این خیابان رد نشوید.چون ممکن است در یک چشم بهم زدن خود را در آغوش یکی از دختران تایلندی ببینید !!!
پاتایا روز و شب ندارد.روزها مختص خوانواده ها و شب ها مختص مجرد هاست.
از لحاظ خورد و خوراک هم همه جور هست.حتی ایرانی.شاید باور نکنید که بگویم در پاتایا چلو کباب برگ و کوبیده ای خوردم که در ایران هنوز هم پیدا نکرده ام.
انواع تفریحات سالم و غیرسالم یافت میشود.انواع نوشیدنی هم یافت میشود.
شما در پاتایا براحتی با پرداخت 1000 بت-معادل 20 الی 22 هزار تومن) به عنوان ودیعه و پرداخت 10000 تومان به عنوان اجاره ی روزانه،یک موتور-آن هم از نوع خوب-کرایه کرده و در خیابانهای خلوت پاتایا به قول معروف حالی ببرید.(کرایه انواع اتومبیل هم با نرخ مشابه میسر است!).

کرایه هتل متوسط است . هتل ها معمولاً روبه دریا و پشت به جنگل هستند و بلند تر از 10 طبقه!
مراکز خرید هم بسیار زیبا و شکیل هستند اما با اجناس گران.

تکميل(بيشتر از عکس بلاگ!):
قيمت يک اتاق در هتلی که ما بوديم٬برابر يک سوم قيمت هتل استقلال در تهرانه!
اتاق دو تخته ٬ در بالا ترين طبقه هتل: ۵۱ دلار....در تهران: ۱۵۰ دلار‌!!!

در پایان###
در پاتایا برای اقشار مختلف تفریح و سرگرمی و وسیله برای لذت بردن هست.
بسته به فرهنگ و تمدن ، میتوانید لذت ببرید.

     کسری طايفه             
خرداد ۸۳                

حاشيه:بپا نيفتی!
           کی جرأت کرده به تو حرف بزنه ؟!
           سيستم جديد اطلاع از بروز رسانی اين بلاگ::::بزودی !!!