من خیلی فکر کردم تا این رفتارهای هنجار شکن رو آسیب شناسی کنم.

راستش به هیچ نتیجه ای نرسیدم.

اما یه استادی داشتیم اون قدیما

میگفت که هرجا دیدید رفتار کسی قابل ارزیابی و شناسایی نیست و از طرفی منتج به هنجار شکنی شده،باید به ذاتش شک کنید که اصلاً انسان هست یا نه.

نمیدونم آتش زدن سطل آشغال چقدر به پیشبرد اهداف آزادیخواهانه!!! کمک میکنه ولی میدونم که از چند روز دیگه با پول همه مردم اعم از اونایی که سبز بودن و اونایی که رنگ پرچم کشورشون، باید هزینه ی خریداری کلی سطل آشغال و اینجور چیزا پرداخت بشه.

 

 سبز پوشان عزیز-که این رنگ مقدس رو به نفع بیگانگان مصادره کردید-کاش کمی در خصوص قانون اساسی این نظام،همینطور کمی در خصوص قانون اساسی سایر کشورهایی که به نظرتون ایده آل هست مطالعه میکردید.

منم یه روزی مثل شما بودم.بی سواد.خدا راهشو جلو پام گذاشت...یه نفر وسیله شد رفتم با سواد شدم.یه کم!

خیلی چیزها رو فهمیدم...تا جایی که توی همین نظام،در زمان تصدی همین دولت نهم،مطابق ماده ۶٣٧ ق.م.ا. به ٩٩ ضربه شلاق محکوم شدم.اولش خیلی ناراحت بودم.خیلی زیاد.رفتم تو سایتم یه پست نوشتم بلند و بالا.گفتم ما آزادی نداریم.

ولی اون موقع هنوز ترم ٢ این رشته بودم.الآن از اون موقع ٢ سال گذشته...

فکر نکنم کسی اندازه من سرد و گرم این نظام رو چشیده باشه.بنابر این وقتی میرم با وجود این مسائل به آقای احمدی نژاد رای میدم...........شما خیالتون راحت باشه که از تک تک شماهایی خیابون ها رو به صحنه "خاله بازی" و "پلیس بازی" بچه ها تبدیل کردید، بیشتر میفهمم.

 

کاش لفظ تمامیت ارضی یا استقلال رو درک میکردید.

کاش میفهمیدید که "دولت بنزین رو سهمیه بندی کرده" یکی از جمله هایی که این روزها من باهاش میزان سواد و علم افراد رو میسنجم.

شماهایی که هنوز نمیدونید این قوانین رو مجلس تصویب میکنه و دولت مثل یک مامور و یا بهتر بگم، اجیر اونها رو انجام میده.

 

زیاد حاضر نیستم دانشی رو که براش زحمت میکشم تا به دست بیارم،آسون در اختیار کسی قرار بدم.ولی میتونم بگم اگر به من هم یک چوب بدن و یه اسلحه گرم،همه اونایی که آشون میکنن رو میکشم.نه به خاطر اعتراضشون.فقط به خاطر حماقتشون و اینکه حاضر نیستن چیزی رو بفهمن.

 

راستی.........اون عزیزی که همش صحبتش رو میکردم از راه رسیدا.الآنم خوابه!

/ 5 نظر / 12 بازدید

دلم برات یه ذره شده ... واااای فکر کنم 3 شنبه برگردم [ماچ]

نازی لا لا

من بودمااااااااااا این پایینی :دی

نازی لا لا

دلم برات تنگ شده ها فردا میبینمت :اکس

سروش

[اوغ]

منیره

سلام...........خدایا چقدر دلم تنگ مهدی شده...... ای کاش حقیقی باشد .دل تنگی ام را می گویم یه جورایی حرف هایی را که زبانی برای گفتنش نداشتم را گفتی........ من می ترسم از وضع موجود.