HiT

آخه چراا؟ ۰۰۰۰۰

رنگ محبوب:  قرمز تيره
عاشق اسرار حیات و جهان -خشن -پدری فداكار -فرمانده و سیاستمدار -مقاوم و پر تحمل -فنا ناپذیر -عده كمی را وارد زندگی خود می كند و ...

خدای عزيزم٬

شما يادتون هست من کی پا به اين جهان گذاشتم؟امروز هرچی فکر کردم جز ۲تا تاريخ چيزی يادم نيامد.اما مطمئنم که شما دقيقاْ به خاطر داريد.البته ظاهراْ پاييز بوده! آبان ماه!!!

راستش رو بخواهيد من زياد به طالع بينی و از اين جور حرفها اعتقاد نداشته٬ندارم و نخواهم داشت.
اما حدوداْ ۲ماه پيش بود که از روی بيکاری شروع کردم يک کتاب طالع بينی را ورق زدن.از فروردين شروع کردم و ارديبهشت و ... تا اسفند.همينطور که به صورت اجمالی خصوصيات متولدين اين ماهها را ميخواندم٬نا خداگاه اطرافيانم در نظرم می آمدند که هريک متولد يکی از اين ماهها بودند.

در خواندن خصوصيات متولدين آبان(مثل خودم) و ۱ ماه ديگر بيشتر تأمل کردم.
آبان افتضاح بود.يعنی حقيقتش اين است که من شوکه شدم.
آخر چرااااااا؟

از آن روز به بعد هرکسی ميپرسيد متولد چه ماهی هستی٬با اکراه ميگفتم آبان.

و اتفاقاْ رفتار بعضی از آنها-مخصوصاْ جنس مخالف-برايم سنگين بود.جالب است بدانيد(که حتماْ ميدانيد)به رفتار دوستان قديميم هم دقت کردم و متوجه شدم تک تکِ آنها با در نظر گرفتم يکی از اين خصايص با من رفتار ميکنند.

هيچ کس به خصايص ديگر متولدين آبان(مثل من) توجه ندارد و فقط به آن يکی ميپردازد!

مثلاْ در مورد مرد آبان ميخوانيد:
"تیز هوش، با اراده، خواستار هدفهای بزرگ، پدری دلسوز و مهربان، مواظب باشید كه هرگز به مرد متولد این ماه دروغ نگوئید و احساسات او را جریحه دار نكنید و یا بر خلاف غرور مردانه او رفتار و گفتاری نداشته باشید زیرا كه انتقام و عكس العمل خشمگینانه او بسیار سوزنده و خطرناك است."

يا در مورد زن آبان ميخوانيد:
"طناز و زیبا، خانه دار و گرم، حسود و انتقامجو، راز دار و خود دار، موقع شناس و گاه جاه طلب، جذاب و مغرور و با اعتماد به نفس، برای متولد این ماه اندكی علاقه و یا اندكی تنفر مفهوم ندارد یا عاشق است یا دشمن و در غیر اینصورت كاملا بی تفاوت و بی اعتناست."

البته من فهميدم بيخود نبود من با کتب طالع بينی ميانه نداشتم.چون واقعاْ بعضی از نکاتش در مورد متولدين آبان(يا حداقل من) صدق نميکند و مايه ی آبروريزی است.

راستی٬
هوا خيلی سرد شده.اون بالا....تو آسمونا....مواظب خودتون باشيد که سرما نخوريد....

/ 7 نظر / 3 بازدید
Nazila

اصلا مهم نيست که تو چه ماهی دنيا ميايم... از اين به بعد هر کی ازت پرسيد متولد چه ماهی هستی سرتو بگير بالا و بگو آبان !! بايد افتخار کنی که در يکی از قشنگترين ماه های پاييز دنيا اومدی.....

پویا

اين تالع بينی ماه ها مسخره بازی بيش نيست! کافيه خصوصيات همه ی ماه ها رو بخونی.همه باهات جور در ميان! اسرار روحی و اخلاقی انسان پيچيده تر از اين جملات ساده است. ضمنا من جفت داداشام آبانی هستن.اما اصلا نه شبيه همن نه شبيه تو! راستی می دونی آدمای کدوم ماه هميشه بيزی هستن؟D:

behnaz

عجب!!ولی خداييش پسرای آذر از همه اخلاقشون افتضاح تره !!پس ناراحت نباش:))

soheila

vaaaaaaa...to ke khososiyatet khoob boodan chera pas ba ekrah migi?..albate tebghe talebiniye khodet ke khoondi ...in telebiniyam asan dorost nist az 10 ta 9 tash ba ham fargh dare .........pas bikhial

sanam?؟

سلام جالبه بعضيا اعتقاد دارن بعضيا نه !!! واسه من که درست از آب در اومده :))

ghazaleh

ولی زن متولد دی تقريبا خصوصياتش با من ميخونه!